N A Š E    A K T I V I T Y

Čarodějnický rej pro všechny své mladší spolužáky tentokrát kompletně připravili naši páťáci. V úterý 30. dubna jsme se všichni bavili pod jejich taktovkou.

V pondělí 29. dubna se tělocvična naší školy proměnila v cirkus se zvířátky. Cirkus byl sice malý, ale zábava veliká!

Ve čtvrtek 25.4. jsme navštívili SOŠ Městec Králové, kde jsme měli možnost vyzkoušet si zahradnické práce. A tak se okopávalo, plelo, sázelo, nakládalo a vozilo... Zkrátka jsme zjistili, že i když práce pro nás byla vlastně zábava, tak profese zahradníka není vůbec jednoduchá, jak by se na první pohled zdálo.

Velikonoce

17.04.2019

V rámci velikonočního projektu (od 10.4. do 17.4.2019) jsme si vyprávěli o původu a významu těchto svátků, o velikonočních symbolech, zvycích, tradicích, písních, koledách anebo pokrmech.