N A Š E    A K T I V I T Y

Celý prosinec se v naší škole nesl v duchu Vánoc. Hned na jeho počátku, 5. prosince jsme se vypravili na výlet do Rožďalovic, kde jsme navštívili historickou knihařskou dílnu. Měli jsme možnost vyzkoušet práci s některými starými knihařskými nástroji a stroji, jež se stále používají k vazbě knih. Při práci v tvořivé dílně jsme si například...

Bezpečnost dětí v dopravě je jednou z našich nejdůležitějších priorit. Proto jsme v týdnu od 26. do 30.11. zařadili do našich aktivit projekt "Dopravní výchova"

Projekt u příležitosti 100. výročí vzniku republiky připravovali žáci 4. a 5. ročníku v týdnu od 22. do 26. října. Žáci tvořili prezentace, přinesli vlastní podklady z internetu, z rodinných alb, bankovky a další zajímavosti.