Velikonoce

17.04.2019

V rámci velikonočního projektu (od 10.4. do 17.4.2019) jsme si vyprávěli o původu a významu těchto svátků, o velikonočních symbolech, zvycích, tradicích, písních, koledách anebo pokrmech.

Děti připravovaly v průběhu projektu dekorace a výzdobu různými technikami, součástí bylo setí osení, tvoření přáníček, zápichů a obrázků k tématu.

Paní učitelky připravily pracovní listy, které propojovaly všechny předměty a zároveň připomínaly dětem velikonoční tradice.

Počasí nám přálo, a tak jsme využívali naši velkou školní zahradu, hráli různé hry a soutěže o ceny. A nechyběla ani naše nejzábavnější disciplína - oblíbené hledání velikonočních vajíček.

Nikdo nepřišel zkrátka, projekt jsme si všichni užili a navíc na každého čekala velikonoční nadílka.