Naše škola - blog Vojty Novotného

Naše škola v Budiměřicích

V naší škole se pořád něco děje. Učitelky se o nás rády a pečlivě starají a učí nás spoustu nového a zajímavého. Je tu spoustu zábavy. Je tu sice trochu zlobivých dětí, ale je tu také spousta kamarádských dětí, které se rády učí. Ve školní družině si děti rády hrají s hračkami a se svými kamarády, když nemají zájmové kroužky. Školní obědy chutnají výborně. V tělocvičně si děti krásně zacvičí a zahrají si také nějaké hry. V první třídě se naučí spoustu zajímavých věcí, jako je třeba číst, psát, malovat, počítat. Chodí se na spoustu krásných výletů. Učitelky jsou hodné, krásné a pečlivé. Žáci pátého ročníku chodí na Informatiku, aby se naučili, jak používat počítač. Naše paní ředitelka Monika Nepimachová je laskavá a vždy se snaží udělat pro nás vše. Je pravda, že školní tělocvična je malá, ale školní zahrada je hodně velká. Pro nové žáky je speciální uvítací výlet, který tento školní rok byl na hřiště v Nymburce. Čert a Mikuláš nám nadělovali ve svíčkárně v Šestajovicích, kde jsme si nabarvili svíčky, promíchali jsme si sůl do koupele a udělali jsme si ořechovou svíčku. Školní vánoční besídka byla velmi krásná, zajímavá a všem se moc líbila. Dne 22. 12. 2017 se ve škole dávaly mezi dětmi dárky pro to, aby si děti uvědomily, že mezi nimi je velké přátelství a radost z toho, jak se kamarádi radují. Žáci 5. ročníku dětem rozdávali dárky. A taky přišel Ježíšek a dal nám šachy a karty do školní družiny. Po prázdninách se děti rády vrátily do školy. Všichni si prázdniny velmi užili, ale všichni se zase rádi viděli ve škole a začali se zase učit. Ve škole se všichni máme rádi, i ti trochu zlobiví.

Napsal a vymyslel: Vojtěch Novotný, žák 5 třídy