Výlet do ZOO Praha

28.06.2019

Na organizaci závěrečného školního výletu jsme již tradičně spolupracovali s obcí Budiměřice. V letošním roce to byla exkurze do ZOO v Praze, která se konala v úterý 25. června. ZOO navštívili žáci již několikrát a tak zřizovatel obohatil program o návštěvu papírny v ZOO - každý žák si vyrobil svůj sloní papír a poznal, jak se takový papír vyrábí. Dále byla zabezpečena komentovaná prohlídka ve dvou okruzích - Ohrožená zvířata a Africká savana a lední medvědi. Zřizovatel zajistil a uhradil všem žákům a pedagogickému doprovodu oběd, vstupné a částečně dopravu. Zaměstnanci obecního úřadu se starostou obce se akce zúčastnili jako organizátoři, doprovod i dozor nad žáky.