Den učitelů - poděkování

27.03.2019

V rámci spolupráce s obecní knihovnou žáci naší školy sami vyrobili drobný dárek pro paní učitelky. Každý napsal vzkaz, nebo poděkování na papírové lístky "rostlinky" ve tvaru dětské dlaně a tu pak zasadil do květináče určeného konkrétní paní učitelce. Texty na vzkazech jsou hezkým důkazem, že práce pedagogů má opravdový smysl a přestože to někteří žáci občas nedávají znát, jsou ve škole rádi:

"Děkuji vám za to, co jste mě naučila"

"Mám vás ráda paní učitelko"

"Děkuji Vám, jak se o mě staráte"

"Je s vámi legrace"

Dárek od dětí byl i příjemným překvapením, které bylo navíc předáno u příležitosti Dne učitelů.  Je hezké vidět, že nejen žáci, ale i představitelé obce si moc váží skvělých výsledků školy a paní učitelky zase akce potěšila a povzbudila do další práce.